موزه‌ی ایمیل‌های مدرن!

موزه‌ی ایمیل‌های مدرن!

معرفی سرویسی برای معرفی بهترین کمپین‌های ایمیل در حوزه‌ی هنر

سایت اینترنتی «موزه‌ی ایمیل‌های مدرن» (The Museum of Modern Email) یک پروژه‌ی آنلاین است برای گردآوری بهترین کمپین‌های ایمیلی که در حوزه‌های مختلف مرتبط با هنر منتشر می‌شوند. خودشان در معرفی این سایت می‌گویند که این سایت با هدف ارتقای طراحی ایمیل در حوزه‌های مرتبط با هنر راه‌اندازی شده است.

این سایت کمپین‌های ایمیلی که توسط نهادهای مختلف هنری و فرهنگی در سراسر دنیا منتشر می‌شود را بررسی می‌کند و بهترین آنها را معرفی می‌کند.

در این سایت می‌توانید کمپین‌هایی خیره‌کننده در حوزه‌های سینما، تئاتر، پرفورمنس‌های نمایشی، مجسمه‌سازی و… را ببینید. وقتی یک شاخه‌ی هنری می‌خواهد از ابزار قدرتمند ایمیل برای ارتباط با مخاطبینش استفاده کند، برنامه‌ریزان و طراحان آن به چیزی بیشتر از یک ایمیل ساده و روتین فکر می‌کنند. شاید ایمیل‌های مرسوم و قالب‌هایی که همه جا می‌بینیم، برای کمپین‌های یک استارتاپ فروش کالا یا شرکت تجاری کفایت کند، ولی هنرمندان و فعالان این حوزه انتظار خیلی بیشتری از ایمیل دارند. ایمیل‌هایی که از سوی فعالان این حوزه منتشر می‌شود، باید بتواند ذات واقعی و زیبای هنر را نمایش دهد و فراتر از چارچوب‌های مرسوم حرکت کند.

اگر مسؤول دیجیتال مارکتینگ یک مجموعه‌ی هنری یا فرهنگی هستید، دیدن این طرح‌ها می‌تواند ایده‌های زیادی را فراروی شما قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *