راهکاری برای درج ویدئو در ایمیل

راهکاری برای درج ویدئو در ایمیل

استارتاپ Playable یک راه‌حل عالی و خلاقانه برای درج فایل‌های ویدئویی در کمپین‌های ایمیلی دارد: دسترسی به میلیون‌ها فایل ویدئویی کوتاه و رایگان!

Playable یک استارتاپ تخصصی است که امکان استفاده از ویدئو را در کمپین‌های ایمیلی فراهم می‌کند.

قبل از اینکه وارد معرفی این سرویس شویم، توجه شما را به آدرس ایمیل جذاب این سرویس جلب می‌کنم: https://playable.video

این سایت، از یک قلمرو اینترنتی سطح بالای تخصصی استفاده می‌کند. قلمروهایی که مثل قلمروهای رایج com و net و org، عمومی نیستند و به حوزه‌ی فعالیت سایت اشاره‌ی مستقیم دارند.

این استارتاپ در حوزه‌ی فعالیت خودش پیشرو است و ابتکارات جالبی داشته. یکی از امکانات جدید این سرویس که به تازگی رونمایی شده، API اختصاصی سایت برای اتصال به مخزن ویدئوهای رایگان سایت Shutterstock (طراحان گرافیک احترام زیادی برای شاتراستاک قائل‌اند و به احترامش نیم‌خیز می‌شوند) است. این API به توسعه‌دهندگان کمپین‌های ایمیلی این امکان را می‌دهد که به میلیون‌ها فایل کوتاه ویدئویی در این سایت دسترسی داشته باشند و از آنها در طراحی ایمیل‌هایشان استفاده کنند.

ایمیل‌هایی که به این شیوه در سرویس Playable ساخته می‌شوند، قابلیت ارسال در سرویس‌های مشهوری مثل MailChimp و SendGrid و Campaign Monitor را دارند.

برخی از نمونه ایمیل‌های ساخته‌‌شده در سرویس Playable را در این صفحه می‌توانید بررسی کنید و از دیدن آنها لذت ببرید:

بررسی کاربرد فایل‌های ویدئویی کوتاه در کمپین‌های ایمیلی

استفاده از ویدئو، یکی از بهترین پیشنهادهای طراحی است که می‌توان به طراحان کمپین‌های ایمیلی ارایه کرد. فایل‌های ویدئویی بیشتر از هر المان دیگری می‌توانند توجه مخاطب را جلب کنند و قلب‌های مشتریان را به روی برند شما باز کنند!

وقتی از ویدئو در ایمیل‌ها صحبت می‌کنیم، از چه صحبت می‌کنیم؟

این نکته را هم اشاره کنیم که وقتی از درج ویدئو در ایمیل صحبت می‌کنیم، منظورمان از ویدئو با استفاده‌ای که از ویدئو در سایت‌های وب می‌شود، متفاوت است. در سایت اینترنتی، شما امکان استفاده از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های کدنویسی سایت را در اختیار دارید و مرورگرها مهربانانه از اغلب تکنولوژی‌های جدید پشتیبانی می‌کنند، ولی در دنیای ایمیل مارکتینگ، پشتیبانی سامانه‌های ایمیلی از تکنولوژی‌های جدید ماجرایی پر از اشک و گریه است!

وقتی از ویدئو در ایمیل صحبت می‌کنیم، منظورمان درج فایل‌هایی با فرمت Animated GIF یا APNG است که فریم‌هایی از فایل‌های ویدئویی را شبیه‌سازی می‌کنند. در واقع شما با یک تصویر متحرک سروکار دارید که شاید در نهایت بتواند ۵ الی ۱۰ ثانیه ویدئو با فریم‌ریت پایین را به کاربر شما نشان دهد، ولی در دنیای ایمیل، این ۵ ثانیه‌ها اهمیت زیادی دارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *