«ایمیل‌های واقعا خوب»! – آشنایی با یک سرویس جذاب و کاربردی

«ایمیل‌های واقعا خوب»! – آشنایی با یک سرویس جذاب و کاربردی

چه راهی بهتر از بررسی بهترین کمپین‌های ایمیلی دنیا برای یادگیری بهترین آموزه‌ها در حوزه‌ی ایمیل مارکتینگ وجود دارد؟

Really Good Emails (ایمیل‌های واقعا خوب) یک سایت اینترنتی است برای بررسی بهترین کمپین‌های ایمیلی که توسط شرکت‌ها و تیم‌های مختلف تولید می‌شود. علاوه بر دیدن ایمیل‌ها، می‌توانید کدهای آنها را هم بررسی کنید و نکات حاشیه‌ای مرتبط با هر کمپین را هم مطالعه کنید. علاوه بر این، شما هم می‌توانید کمپین‌های خوبی که طراحی کرده‌اید را برای سایت بفرستید تا مورد بررسی قرار بگیرد و احیانا روی سایت‌شان منتشر شود.

تاکنون بیش از ۵۰۰۰ ایمیل در سایت بررسی شده است. این ایمیل‌ها بر اساس نوع تخصص و حوزه‌های تجاری مختلف دسته‌بندی شده‌اند. مثلا می‌توانید در حوزه‌ی صنایع غذایی یا هتل‌داری، کمپین‌های تخصصی را بررسی کنید.

یک دسته‌بندی دیگر ایمیل‌ها، دسته‌بندی بر اساس نوع ایمیل‌هاست. در این بخش می‌توانید در ده‌ها شاخه‌ی مختلف (مثلا ایمیل‌های تعاملاتی Transactional و ایمیل‌های تبلیغاتی و ایمیل‌های خوش‌آمدگویی و تبریک‌ها و…) بهترین کمپین‌ها را مشاهده کنید.

تیم خوشحال سرویس آنلاین Really Good Emails / این چهار می‌گویند این سایت را راه انداختند تا تجربیات بهترین متخصصین حوزه‌ی ایمیل را در اختیار همه قرار دهند و شفافیت بیشتری در دنیای ایمیل مارکتینگ ایجاد کنند.

بنیان‌گذاران این سرویس که ابتدا به شکل یک بلاگ شروع به کار کرد می‌گویند از اینکه می‌دیدند ایده‌های خلاقانه‌ی کمپین‌های ایمیلی‌ در صندوق‌های ایمیل قرار می‌گیرد و می‌سوزد و مورد تحلیل قرار نمی‌گیرد، ناراحت بودند، به همین دلیل این سرویس را راه انداختند که بهترین آموزه‌ها از بهترین کمپین‌های ایمیلی را در اختیار ملت قرار دهند.

بررسی کدهای HTML ایمیل‌ها

یکی از امکانات خیلی جالب و کاربردی این سایت، نمایش کدهای HTML ایمیل‌های نمونه است.

با بررسی این کدها، نکات زیادی را در مورد کدنویسی استاندارد برای کمپین‌های ایمیلی یاد می‌گیرید.

خبرنامه‌ی ایمیلی

این سرویس یک خبرنامه‌ی خیلی خواندنی و جذاب هم دارد که عضو نشدن در آن خسران بزرگی برای دیجیتال مارکترها است!

این خبرنامه روایت شوخ و شنگی دارد و حال خوبی را منتقل می‌کند. به علاوه، این خبرنامه‌ی هفتگی نگاهی دارد به بهترین مقالات منتشر شده در رسانه‌ها و بلاگ‌های معتبر و بهترین خواندنی‌های ایمیل مارکتینگ را به خواننده معرفی می‌کند.

ایده بگیرید

یکی از بهترین کاربردهای این سرویس، ایده گرفتن برای کمپین‌های ایمیلی است. کافی است گشتی در بانک اطلاعاتی خوش‌آب‌ورنگ این سایت بزنید تا با دنیایی از ایده مواجه شوید.

همه‌ی طراحان ایمیل و دیجیتال مارکترها لحظاتی را تجربه کرده‌اند که دچار قفل‌شدگی می‌شوند و ایده‌های جذاب‌شان فریز می‌شود. مشاهده‌ی ایده‌های جدید به شما کمک می‌کند با ذهنی بازتر و تازه‌تر، سراغ کارتان بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *