۱۷ تا ایمیل که به شما می‌گویند از خبرنامه‌ی ما خارج شده‌اید!

۱۷ تا ایمیل که به شما می‌گویند از خبرنامه‌ی ما خارج شده‌اید!

ایمیل شماره ۱

سلام. شما با موفقیت از لیست ایمیل ما خارج شده‌اید. از اینکه می‌بینیم شما از جمع ما خارج می‌شوید، ناراحتیم، ولی به تصمیم شما احترام می‌گذاریم.

ایمیل شماره ۲

سلام دوباره. لطفا در این نظرسنجی کوتاه شرکت کنید و به ما بگویید چرا از خبرنامه‌ی ما خارج شده‌اید؟ ممنون.

ایمیل شماره ۳

فقط برای اینکه موضوع را شفاف کنیم، ایمیل قبلی که برای نظرسنجی برای شما فرستادیم، بخشی از خبرنامه‌های مربوط به لیست اعضای خبرنامه که شما به تازگی از آن خارج شده‌اید، نیست. آن ایمیل مربوط به لیستی است از افرادی که به دلیل خارج شدن از خبرنامه، از آنها نظرخواهی می‌کنیم.

ایمیل شماره ۴

ای وای، ببخشید! در ایمیل قبلی یادمان رفت که لینک شرکت در نظرسنجی را برایتان بگذاریم! لینک شرکت در نظرسنجی را در این ایمیل می‌توانید پیدا کنید و در آن شرکت کنید.

ایمیل شماره ۵

این یک ایمیل اتوماتیک است برای اینکه مطمئن شویم که واقعا شما بودید که مایل بودید از لیست ایمیل ما خارج شوید. اگر واقعا مایل هستید از لیست ما خارج شوید، لطفا روی لینک زیر کلیک کنید.

ایمیل شماره ۶

چون فرایند تأیید هویت دومرحله‌ای را یک زمانی در خبرنامه‌ی ما فعال کرده بودید، نیاز است که روی لینک زیر هم کلیک کنید تا برای بار دوم هم از شما تأییدیه بگیریم که واقعا نمی‌خواهید دیگر در لیست ایمیل ما حضور داشته باشید. مرسی.

ایمیل شماره ۷

این ایمیل اشتباهی ارسال شده است.

ایمیل شماره ۸

این ایمیل را برای این فرستادیم که بابت آخرین ایمیل ارسالی عذرخواهی کنیم. ایمیل قبلی اشتباهی ارسال شده بود.

ایمیل شماره ۹

این ایمیل را برای ذکر این موضوع فرستادیم که به شما اطلاع دهیم عضویت شما با موفقیت از لیست خبرنامه‌های ما لغو شده است و یادآوری این نکته که بعد از خارج شدن موفقیت‌آمیز شما از خبرنامه‌های ما، همچنان ایمیل‌های متعددی از ما دریافت کرده‌اید و گزارش‌های ما نشان می‌دهد که آنها را خوانده‌اید. (یادداشت تکمیلی: هیچ‌کس ایمیل‌های رسیده به این آدرس فرستنده را چک نمی‌کند. پاسخ ندهید.)

ایمیل شماره ۱۰

متوجه شدیم که به آخرین ایمیلی که برای شما فرستادیم، پاسخی ارسال کرده‌اید. لطفا این کار را نکنید. هیچ‌کسی صندوق این ایمیل را چک نمی‌کند. ما به درخواست شما برای اینکه از لیست ایمیل ما خارج شوید احترام گذاشتیم، پس شما هم لطفا احترام بگذارید و وقتی مشخصا می‌گوییم «پاسخ ندهید»، برایمان پاسخ نفرستید.

ایمیل شماره ۱۱

این ایمیل فقط برای یادآوری این نکته برای شما ارسال شده که شما هنوز در نظرسنجی ما برای پیگیری این موضوع که چرا از لیست ایمیل خارج شده‌اید، شرکت نکرده‌اید. بنابراین ایمیل شما به صورت اتوماتیک به لیست جدیدی با عنوان «لیست ایمیل یادآوری لینک شرکت در نظرسنجی لغوکنندگان لیست ایمیل» اضافه می‌شود.

ایمیل شماره ۱۲

این ایمیل برای اطلاع شما از لغو عضویت موفقیت‌آمیزتان در ««لیست ایمیل یادآوری لینک شرکت در نظرسنجی لغوکنندگان لیست ایمیل» ارسال شده است. از اینکه می‌بینیم شما از جمع ما خارج می‌شوید، ناراحتیم، ولی به تصمیم شما احترام می‌گذاریم.

ایمیل شماره ۱۳

تولدتان مبارک! با اینکه شما دیگر عضو لیست خبرنامه‌ی ما نیستید، ولی بانک اطلاعاتی ما نشان می‌دهد که امروز روز تولد شماست و می‌خواستیم این روز را به شما تبریک بگوییم.

ایمیل شماره ۱۴

حدس بزن چی شده؟! ما شما را دوباره عضو لیستی که از آن لغو عضویت کرده بودید کردیم.

هاها! شوخی کردیم! نگران نباش. دروغ ۱۳ بود. خیلی باحاله که شرکت‌ها دنبال این هستند که سربه‌سر مشتریان‌شان بگذارند، مگه نه؟!

ایمیل شماره ۱۵

این ایمیل را فرستادم که یک نکته را یادآوری کنم. اگر به هر حال دوست داشتی که مجدد عضو لیست خبرنامه‌ی ما بشی، خیلی راحت می‌توانی این کار را بکنی. هیچ سؤال و جواب اضافه‌ای در کار نیست. ما حتی این کار را برای شما راحت هم کرده‌ایم. هیچ فشاری نیست. خیلی آسان. می‌خواهید دوباره عضو لیست خبرنامه‌ی ما شوید؟ آره؟ اگر نمی‌خواهید که مجدد عضو لیست خبرنامه‌ی ما شوید، لطفا در سریع‌ترین زمان به این ایمیل پاسخ دهید.

(یادداشت تکمیلی: هیچ‌کس ایمیل‌های رسیده به این آدرس فرستنده را چک نمی‌کند. پاسخ ندهید.)

ایمیل شماره ۱۶

هورا! چون به ایمیل قبلی پاسخ نداده بودید – یا به هر دلیل دیگه – شما به صورت اتوماتیک دوباره عضوی از لیست خبرنامه‌ی ما هستید. دوباره خوش آمدید!

ایمیل شماره ۱۷

با قلبی شکسته باید اعلام کنیم که سایت اینترنتی StartupeGhalishooyaneGhazanfarVaDadasha.com منحل شده و دیگر فعالیت نمی‌کند. شما دیگر از این بعد ایمیلی از طرف ما دریافت نمی‌کنید. به نظر می‌رسد که رؤیاهای شما به واقعیت تبدیل شده. امیدوارم که الان خوشحال باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *