ساب‌استک؛ استارتاپی رسانه‌ای با موضوع خبرنامه‌های ایمیلی

ساب‌استک؛ استارتاپی رسانه‌ای با موضوع خبرنامه‌های ایمیلی

مؤثرترین راهکار برای اینکه نویسندگان و بلاگرها را تشویق کنید تا یک خبرنامه‌ی ایمیلی حرفه‌ای راه‌اندازی کنند و از طریق انتشار آن به درآمد برسند، چیست؟

پاسخ این است: هر چیزی که مانع راه آنها برای نوشتن می‌شود را ساده کنید. یک سرویس ساده و قدرتمند در اختیارشان قرار دهید که به راحتی آن را راه بیندازند و به راحتی خبرنامه‌ها را به دست علاقه‌مندان برسانند.

این راهکار، سرویسی است که استارتاپ SubStack به مشتریان و نویسندگان ارایه می‌کند.

استارتاپ رسانه‌ای ساب‌استک، راهکاری برای نویسندگان و روزنامه‌نگاران که به سادگی خبرنامه‌ی ایمیلی حرفه‌ای را برای مخاطبین‌شان بفرستند.

ساب‌استک سرویسی ارایه می‌کند که خیلی‌ها (به‌خصوص در ایران که کاربران عادت به خواندن رایگان هر محتوایی دارند) ممکن است آن را در نگاه اول باور نکنند. این استارتاپ به نویسندگان این امکان را می‌دهد تا خبرنامه‌ی پولی خود را راه‌اندازی کنند. به این شکل که حق اشتراکی را برای کاربران‌شان در نظر بگیرند و کاربر بتواند با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه، خبرنامه‌های شما را دریافت کند.

یک سال پیش ساب‌استک اعلام کرد که ۱۱ هزار نفر روی پلتفرم این شرکت برای خبرنامه‌ها هزینه پرداخت می‌کنند. میانگین پرداختی هر کاربر در سال حدود ۸۰ دلار بود. تعداد کاربرانی که در حال حاضر برای خبرنامه‌های این سرویس پول پرداخت می‌کنند، به بالای ۵۰ هزار کاربر رسیده که رشدی فوق‌العاده را نشان می‌دهد.

کار کردن با ساب‌استک برای ناشران خیلی راحت است: عضو سرویس می‌شوند. خبرنامه‌ی خودشان را راه‌اندازی می‌کنند. اگر لیست ایمیل دارند، لیست را ایمپورت می‌کنند. همچنین امکانی برای عضو شدن اعضای جدید وجود دارد. می‌توانند تا زمانی که مایل هستند، خبرنامه‌ی رایگان را منتشر کنند و از هر زمانی هم که خواستند، خبرنامه‌ی اشتراکی را با حق اشتراک دلخواه شروع کنند. ناشران می‌توانند حق اشتراکی از ۵ دلار الی ۷۵ دلار در ماه برای علاقه‌مندان در نظر بگیرند.

نکته‌ی کلیدی ساب‌استک این است: راه‌اندازی خبرنامه‌ی اشتراکی، با ساده‌ترین و سریع‌ترین شیوه.

استفاده از خدمات این استارتاپ برای تولیدکنندگان محتوا رایگان است. از زمانی که شروع به دریافت حق اشتراک از کاربران کنند، ۱۰ درصد از حق اشتراک به عنوان پورسانت به سرویس‌دهنده پرداخت می‌شود.

این پلتفرم برای چه افرادی مناسب است؟

روزنامه‌نگاران، نویسندگان، آنالیزورها، پادکسترها، بلاگرها.

به طور خلاصه: هر فردی که حرفی برای گفتن دارد.

ساب‌استک یک پلتفرم زیبا و شبه‌انقلابی است. به این دلیل که دریافت حق اشتراک از خوانندگانی که مایل به دریافت خبرنامه‌ی ایمیلی شما هستند، کیفیت بالای محتوای تولیدی شما را می‌رساند و یک پلتفرم رسانه‌ای در اختیار شما قرار می‌دهد که بتوانید از طریق آن درآمدزایی کنید و محتوای باکیفیت در اختیار خوانندگان‌تان قرار دهید.

حالا خبرهای تازه‌ای از این استارتاپ به گوش می‌رسد. ساب‌استک به تازگی موفق شده یک سرمایه‌گذاری با مبلغ ۱۵.۳ میلیون دلار دریافت کند و برنامه‌های جدیدی برای رشد و توسعه دارد. رسانه‌های تخصصی استارتاپی و آی‌تی دنیا با علاقه خبرهای این استارتاپ کوچک مستقر در سان‌فرانسیسکو را دنبال می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *